top of page

  VELKÝ OKRUH FLORIDOU  

VELKÝ OKRUH FLORIDOU

To nejlepší z Floridy za 9 dní

Velký okruh Floridou je speciální cestovní balíček, který Vám ukáže to nejlepší, co může Florida nabídnout. Užijte si ubytování se snídaní, výlety na ostrov Key West, park Everglades, relax na pláži a mnoho dlašího.

Všechno tohle můžete mít v balíčku Velký okruh Floridou.

CENA OD:   45 000 CZK

BALÍČEK ZAHRNUJE

INCLUDING

​8 dní / 9 nocí Velký okruh Floridou:

​​​​​

Den 1

Odlet do Miami, přílet v odpoledních nebo večerních hodinách. Po příletu půjčení auta v Miami, odjezd do ubytování na Miami Beach.

 

Den 2

 

Dopoledne prohlídka centra Miami – Miami Beach, Art Deco Historic District, Downtown, Little Havana. Odpoledne volno na pláži, večer South Beach, nocleh Miami.

 

Den 3

Celodenní výlet na ostrov Key West a cesta po Florida Keys, řetězci ostrůvků spojených mosty, na jehož konci je stylové karibské městečko. Zde je možné navštívit dům spisovatele Ernesta Hemingwaye a nejjižnější pevninský bod USA (Southernmost Point). V případě potřeby odpočinku si můžete zvolit volný den na pláži v Miami. Nocleh Miami ve stejném hotelu.

 

Den 4

Ráno odjezd do Národního parku Everglades s možností pozorovat aligátory ve volné přírodě či zažít neopakovatelnou jízdu na vznášedlech bažinami. Odpoledne příjezd do oblasti Mexického zálivu, ubytování v místě.

 

Den 5

Relax na pláži. Nejkrásnější široké pláže s bílým pískem se nacházejí v oblasti Clearwater a na Treasure Island v blízkosti St. Petersburg. Nocleh ve stejném hotelu nebo v Tampě.

 

Den 6

Relax na pláži nebo možnost výletů do města Tampa nebo výlet za kapustňáky do Crystal river. Pro milovníky adrenalinu je návštěva Bush Gardens nutností. Nocleh ve stejném hotelu.

 

Den 7

Ráno odjezd do Orlanda s návštěvou některého ze zábavních parků Universal Studio, Sea World nebo Disney World. Navečer nákupy v outletech. Nocleh v Orlandu.

 

Den 8

Volno v Orlandu nebo návštěva J. F. Kennedy Space Center na Cape Canaveral, odpoledne koupání na přírodní pláži Cocoa Beach u Atlantického oceánu, nocleh ve stejném hotelu v Orlandu.

 

Den 9

Podle času odletu dopoledne volno, odpoledne vrácení auta a odlet z Orlanda.

Hodnocení zákazníků

Zanechte recenzi

OBJEDNEJTE

arrow&v

Kliknutím na OBJEDNAT souhlásíte s našimi PODMÍNKAMI.

Děkuji za objednávku!

Sdílejte tuto stránku

3 KROKY K OBJEDNÁVCE BEZ RIZIKA

  • rezervujete si online vybraný balíček bez placení a bez rizik

  • do 48 hodin dostanete našÍí konečnou nabídku se všemi detaily vč. zálohové faktury

  • pokud budete s nabídkou spokojeni, zaplatíte fakturu a my okamžitě zarezervujeme vaší cestu s našimi partnery a zašleme vám potvrzovací dopis

bottom of page