top of page

  ROMANTIKA PRO DVA  

Chtěli byste strávit romantický čas se svým blízkým. Hledáte místo pro svatby či líbánky nebo prostě chcete zažít dobrodružství ve dvou? Florida je ideálním místem pro vaši dovolenou, svatbu i líbánky. Kilometry bílých písečných pláží, celoročně teplé počasí, hotelové resorty připravené naplnit jakýkoliv váš rozpočet. Dokonce i jeden z národních parků dostal jméno „líbánky“.

UŠETŘIT NEBO SE ROZŠOUPNOUT?

Ať je váš rozpočet jakýkoliv, existuje řada romantických míst, kde můžete strávit čas ve dvou. Můžete si vybrat z některých all-inclusive letovisek, útulných boutique hotelů či prostě přespat v chýších uprostřed přírody v národním parku Bahia Honda. Můžete využít i tisíce ostrůvků, kde jedinou možností dopravy budou vaše nohy či golfový vozík.

STŮL PRO DVA

Na Floridě je spousta restaurací, ale nejlepší místo pro zamilované hrdličky je na nábřežích. Vyberte si, na co máte právě chuť, například na čerstvé mořské plody nebo menu složené z produktů od místních farmářů. Svůj přípitek na společný život můžete uskutečnit jednom z mnoha vinařství nebo místních pivovarů. Ať už jste kdekoliv, nezapomeňte zakončit svůj gurmánský zážitek pravým floridským koláčem.

FLORIDA JE DOBRODRUŽSTVÍ 

Jestliže obě vaše srdce touží po nějakém adrenalinovém zážitku, neváhejte ani minutu a vyrazte za krokodýli do Everglades nebo zamiřte do Universal Studios v Orlandu. Nestačilo? Pronajměte si větroně a proleťte se po pobřeží nebo prozkoumejte korálové útesy a podmořský život na Key West.

EXPLORIDA

Nezáleží na tom, jak se na Floridu dostanete, ale bezesporu nejlepší způsob, jak si to užít, je prostě „jít“. Vytáhněte mapu Floridy a dejte prst na jakékoliv místo a vyrazte. Když budete potřebovat přestávku, pronajměte si hausbot a projeďte se po řece St. Johns. Uvidíte tak floridskou přírodu v naprosto přirozeném stavu. Nebo navštivte jeden ze 174 národních parků, kde naleznete historické památky, divočinu, jezdecké stezky či tisíce kilometrů čtverečních lesů a písečných pláží.

NA PALUBĚ

Výletní plavby jsou oblíbenou volbou pro páry. Náš stručný průvodce vám pomůže vybrat si nejlepší plavbu, kterou byste mohli strávit s vaším speciálním uživatelem.

Kdy byste si měli objednat plavbu v páru?

Nejlepší výletní plavby pro páry jsou obvykle ty s nejmenším počtem rodin na palubě. Zatímco děti mohou být báječné a prospěšné, mohou vám výrazně ztlumit vaše romantické chvíle. Nejlepší tip pro rezervaci romantického útočiště od všech dětí bude jet mimo sezónu. Je to kouzelný čas, kdy jsou děti ve škole a výletní plavby mají volné prostory, které potřebují naplnit. Mimo to již existují i plavby pro 18+. 

 

V podstatě si nebudete chtít rezervovat plavbu během školních prázdnin. Patří sem první týden ledna (nový rok), konec února a začátek března (jarní přestávka), konec května až do srpna (letní dovolená), poslední listopadový týden (Díkuvzdání) a poslední dva týdny v prosinci (Vánoce). Pokud se budete vyhýbat těmto časovým rámcům, máte vynikající možnost, abyste se vyhnuli nejen dětem, ale i studentům vysokých škol.

bottom of page