top of page

  OUTLETOVÉ NÁKUPY  

Hned po zábavních parcích jsou outlety největším orlandským tahákem. Jenom v Orlandu jich je hned několik. Najdete tam snad všechny známé světové módní značky, vždy se slevami v řádu desítek procent. To známe už i z ČR, ale tak nějak na Floridě platí, že když řeknou 70%, tak to není sleva z jakési virtuální ceny. Značková trička pod 10 USD, značkové tenisky 20 USD… ale to jsme v opravdovém značkovém obchodě a ne v turecké tržnici. Proto by nebylo od věci moje doporučení jet na Floridu s prázdným kufrem, a přiletět domů zpět s plným. Nebo si ho koupit přímo na místě…. Pozor ale na nadváhu do letadla… to by se vám ty slevy nemuseli úplně vyplatit…
Zde najdete ty nejlepší outlety na Floridě:
Florida se pyšní jedněmi z nejlepších nákupů v zemi, s obrovským počtem nákupní center, které uspokojí potřeby každého nakupujícího. Najdete zde vše, od malých nákupních pasáží až po velké outlety jak ve vnitřním, tak i ve venkovním prostředí, ale všechny mají jednu společnou věc: skvělé nakupování.
CORDOVA MALL V PENSACOLE
Cordova Mall je největší a nejrozsáhlejší nákupní centrum v oblasti Pensacola. Nachází se zde přes 120 obchodů se světoznámými značkami, jako například Dick´s Sporting Goods, H&M, Old Navy nebo Osh Kosh. Kromě nakupování zde najdete i báječné jídlo v restauracích jako Panera, Chick-fil-A nebo Moe´s Southwest Grill.
 
5100 N 9 Ave, Pensacola, FL 32504-8769
PIER PARK V PANAMA CITY BEACH
Toto venkovní nákupní středisko, ležící přímo naproti pláži, má spousty obchodů a restaurací, a dokonce i zábavní park. Jeho jasně zbarvené budovy přidávají k sváteční a pobřežní atmosféře.
 
600 Pier Park Dr., Panama City Beach
MĚSTSKÉ CENTRUM SVATÉHO JOHNA, JACKSONVILLE
V tomto venkovním nákupním středisku, které není daleko od špičkových nákupních míst na severní Floridě, se může pochlubit řadou vysoce kvalitních obchodů a je místem, kde se můžete najíst a zažít místní noční život.
 
4663 River City Dr., Jacksonville, FL
ST. AUGUSTINE PREMIUM OUTLETS
V nejstarším floridském městě, St. Augustine, najdete slevy až 65% v obchodech předních značek jako je Fifth Avenue, Michael Kors, Talbots, Dooney & Bourke, H&M, Old Navy nebo Christopher & Banks.
2700 FL-16 St. Augustine, FL 32092
TAMPA PREMIUM OUTLETS

Hledáte něco zábavného v okolí Tampy? Tampa Premium Outlets je to pouhých 30 minut od místních atrakcí, jako je Busch Gardens, Zoo Tampa v Lowry Parku a Muzeum vědy a průmyslu (MOSI). 

Nové prodejny Tampa Premium Outlets přitahuje nakupující z celého zálivu Tampy pro své obchody, včetně Armani, Calvina Kleina, Polo Ralph Lauren a Tommy Hilfiger. A asi 100 dalších obchodů, které můžete procházet.

 

2300 Grand Cypress Drive, Lutz, FL 33559-6824

INTERNATIONAL PLAZA AND BAY STREET, TAMPA
Nákupní centrum korunního klenotu na západním pobřeží floridských břehů International Plaza není jen nákupní středisko, ale i destinace. Toto nádherné nákupní středisko se také pyšní tunami restaurací a nočním životem.
2223 N Westhore Blvd., Tampa, FL
ELLENTON  PREMIUM OUTLETS, BRADENTON
130 obchodů, a to hned u dálnice č. 75 východně od Bradentonu. Poblíž je Ellenton Ice a sportovní komplex. Jak skvělé, že děti můžou bruslit na ledu, zatímco vy nakupujete oblečení.
5461 Factory Shops Blvd, Ellenton, FL 34222-4100
MALL AT MILLENIA, ORLANDO
Tento obchoďák je směsí velmi luxusních a „běžných“ obchodů. Ale to, co skutečně přitahuje lidi, je unikátní zážitek. Najdete zde i lákavé restaurace a živý noční život.
 
4200 Conroy Rd., Orlando, FL
THE FLORIDA MALL, ORLANDO
The Florida Mall, téměř 2 000 000 čtverečních stop má opravdu něco pro každého s obrovskou směsicí obchodů s nízkým a středním rozsahem.
8001 S Orange Blossom Trail, Orlando, FL
TANGER OUTLETS V DAYTONA BEACH
Zamiřte na jih na I-95, kde najdete další obchody. Tyto jsou poblíž Daytona International Speedway. Tanger Outlets bylo otevřeno koncem roku 2016 a jeho komplex 75 obchodů má nepochybně luxusní atmosféru.
 
1100 Cornerstone Blvd, Daytona Beach, FL 32117
TOWN CENTER AT BOCA RATON
Nákupní centrum je skvělým způsobem, jak strávit odpoledne, pokud jste v Boca Ratonu. Tento velký, krytý obchodní dům je nejen krásný, ale také plný středních a velkých obchodů.
 
6000 Glades Rd., Boca Raton, FL
ORLANDO VINELAND PREMIUM OUTLETS
Další z orlandských outletů, které nabízí spoustu obchodů a přestávku od adrenalinových jízd v zábavních parcích. V této nákupní vesnici je 150 obchodů.
 
8200 Vineland Ave, Orlando, FL 32821-6811
ORLANDO INTERNATIONAL PREMIUM OUTLETS
Orlando International Premium Outlets je tam, kde se scházejí super-rušné Interstate 4 a Florida Turnpike. Tento komplex se pyšní 180 obchody, včetně dvou, které se zdají vhodnější tam, kde je klima chladnější. Zumiez a Burton se specializují na snowboardisty, oblečení a jiné vybavení.
 
4951 International Dr, Orlando, FL 32819-9439
SAWGRASS MILLS (Fort Lauderdale)
Vyzkoušejte si levné nákupy v tomto působivém nákupním středisku v oblasti Ft Lauderdale. Sawgrass Mills je největším outletem v USA, které poskytuje více než 350 obchodů.
Přímo na západním okraji Everglades, stojí majestátní Sawgrass Mills. S více než 350 obchody je největším outletem a hodnotou maloobchodního nákupu ve Spojených státech. Mezi největší „hvězdy“ patří Nike, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren a Gap, a maloobchodní prodejci v Sawgrass Mills mají vše od módy a šperků až po elektroniku, sportovní vybavení, kosmetické prostředky, domácí doplňky, hračky a další. V tomto uzavřeném, klimatizovaném středisku, které se nachází pouhých 30 minut od mezinárodního letiště v Miami, je něco pro každého.
 
12801 West Sunrise Blvd., FL
WATERSIDE SHOPS, NAPLES
Jedno z nejhezčích nákupních středisek na Floridě, tento venkovní obchoďák je zásobený všemi obvyklými oblíbenými značkami, ale s přídavkem atmosférického bonusu při nakupování ve svěžím tropickém ráji.
5415 Tamiami Trail N., Naples, FL
ADVENTURA MALL
Někteří toto považují za největší a nejlepší krytý nákupní obchodní dům na jižní Floridě, jeho více než 300 obchodů nabízí něco pro každého.
 
19501 Biscayne Blvd., Miami, FL
MIAMI INTERNATIONAL MALL
Miami International Mall je prémiová mezinárodní nákupní zkušenost, která se nachází v Doralu a poskytuje zákazníkům místo pro nakupování, jídlo a zábavu v bezpečném a pohodlném prostředí.
 
1455 NW 107th Ave, Doral, FL 33172-2758
bottom of page