top of page

  ODDECH V MIAMI  

ODDECH V MIAMI

To nejlepší z Miami za 8 dní

Oddech v Miami je speciální cestovní balíček, který Vám ukáže to nejlepší, co může Miami nabídnout a zároveň zažijete krásnou relaxační dovolenou. Užijte si relax na krásných písečných plážích, nákupy v outletových centrech, prohlídky města a mnoho dlašího ...

Všechno tohle můžete mít v balíčku Oddech v Miami.

CENA OD:   35 000 CZK

BALÍČEK ZAHRNUJE

INCLUDING

​8 dní / 9 nocí Oddech v Miami:

Den 1

Odlet do Miami, přílet v odpoledních nebo večerních hodinách. Po příletu půjčení auta v Miami, odjezd do ubytování na Miami Beach, kde budete ubytováni po celou dobu pobytu.

 

Den 2

Dopoledne prohlídka centra Miami – Miami Beach, Art Deco Historic District, Downtown, Little Havana. Odpoledne volno na pláži, večer South Beach.

 

Den 3

Celodenní výlet na ostrov Key West a cesta po Florida Keys, řetězci ostrůvků spojených mosty, na jehož konci je stylové karibské městečko. Zde je možné navštívit dům spisovatele Ernesta Hemingwaye a nejjižnější pevninský bod USA (Southernmost Point).

 

Den 4

Ráno odjezd do Národního parku Everglades s možností pozorovat aligátory ve volné přírodě či zažít neopakovatelnou jízdu na vznášedlech bažinami. Navečer návrat do Miami.

 

Den 5-7

Relax na pláži v Palm Beach nebo Miami. Široké pláže s jemným pískem a dotykem floridského luxusu. Bublinky, lehátko, šumění moře, výhledy. Navečer nakupování v outletových centrech nebo v mnoha nákupních distriktech podle vašeho stylu a večeře v oblíbené restauraci. 

 

Den 8

Podle času odletu dopoledne volno, odpoledne vrácení auta a odlet z Miami.

Hodnocení zákazníků

Zanechte recenzi

OBJEDNEJTE

arrow&v

Kliknutím na OBJEDNAT souhlásíte s našimi PODMÍNKAMI.

Děkuji za objednávku!

Sdílejte tuto stránku

3 KROKY K OBJEDNÁVCE BEZ RIZIKA

  • rezervujete si online vybraný balíček bez placení a bez rizik

  • do 48 hodin dostanete našÍí konečnou nabídku se všemi detaily vč. zálohové faktury

  • pokud budete s nabídkou spokojeni, zaplatíte fakturu a my okamžitě zarezervujeme vaší cestu s našimi partnery a zašleme vám potvrzovací dopis

bottom of page