top of page

  NOČNÍ ŽIVOT  

Pokud chcete zažít „ten pravý floridský“ noční život, buďte v Orlandu nebo Miami. Pokud jste v Orlandu, za zmínku rozhodně stojí ulice Wall St. Plaza, Orange Avenue a International Drive a Universal City Walk, kde si můžete vybrat hned z několika restaurací a klubů. Za zmínku také stojí každodenní ohňostroj v zábavním parku Disney. Začíná vždy těsně před zavírací dobou parku, tj. v 9 večer. Pokud zrovna budete v Miami a chcete zažít noční život, běžte na Ocean Drive na Miami Beach. Zhruba dva kilometry dlouhá ulice podél parku Lummus a South Beach je tím nejideálnějším místem. Naleznete zde jednu dlouhou řadu barů a restaurací, a v každé z nich se skvěle najíte a pobavíte.
FLORIDSKÝ NOČNÍ ŽIVOT

Slunce, pláže, mořské vlny a palmy, které dostanou všechnu lásku. Na Floridě noční život často neupoutává pozornost, kterou si zaslouží. Ať už se jedná o malebný hostinec v St. Augustine, v Tiki barech v Keys nebo v kterékoli ze zábavních možností mezi nimi, noční život na Floridě vás prostě pohltí.

Jako noční život v zábavních parcích nabízí Orlando nočního života řadu dospělých aktivit od luxusních vín až po doutníkové bary až po velmi zábavné večeře. Nejpopulárnějším místem v létě je Icebar, který je jako největší stálý ledový bar na světě s barem z ledu.

Pro ty, kteří hledají to nejlepší, co má floridský noční život nabízet, Miami nikdy nezklame. Noční život v Miami je proslulý svými nádhernými lidmi, exkluzivními kluby, romantickými střešními bary a nonstop večírky. Můžete si tu prohlédnout jedny z nejlepších nočních klubů. Jižní pláž je známá svými vysokoenergetickými tanečními kluby, ale i ti, kdo hledají klidnější, uvolněnější či intimnější večer, mohou najít řadu uvolněných tavern, podzemních hudebních scén a potápěčských barů.

KOMEDIÁLNÍ KLUBY

 

Příště, až budete hledat další nápad pro svůj noční život, představte si komedii. Floridské komediální kluby jsou jedny z nejlepších v USA.

NOČNÍ KLUBY

BONKERZ, Daytona Beach

Chcete-li vidět tradiční akci, vyjeďte na představení v Bonkerz komediálním klubu (bonkerzcomedy.com). Tato jednotka založená v Orlandu má dvě desítky míst v celém světě, včetně několika míst na Floridě, a přivítala na svém jevišti hvězdy jako Rita Rudner, Jerry Seinfeld a Paula Poundstone po dobu tří desetiletí.

McCurdyho divadlo komedie, Sarasota

McCurdyho institut komedie a humoru (mccurdyscomedy.com) v Sarasotě byl před více než 22 lety ustaven a uvítal vystoupení a improvizační představení. Jedná se o speciálně navrženou místnost pro 4 000 návštěvníků. Vystoupili zde například Chris Rock, Elayne Boosler, Soupy Sales, Judy Tenuta, Pat Paulsen, Larry Cable Guy, Kevin, Ron White, David Brenner, Bobcat Goldthwait...

„Jádro“ v Jacksonville

Tančete ke karibské hudbě na ostrovní taneční párty, hrajte pingpong v retro baru, usrkávejte koktejly nebo si užijte jízdu na býkovi na pozadí živé country-západní hudby. Tyto floridské noční kluby a více čekají na vás – v části centra Jacksonville, která se nachází jen kousek od sebe – a to jako "jádro". Jádro je ohraničeno ulicemi Adams, Claye a Market a řekou St. Johns, která je jednou zastávkou pro noční život.

Wall Street Plaza a Universal CityWalk v Orlandu

Jacksonville není jediné místo s jádrem. V centru Orlanda a jeho okolí jsou již dlouho hlavním centrem nočního života, nabízející nespočet barů, nočních klubů, restaurací a velkých pouličních večírků.Za rohem na Orange Avenue se nachází Wall Street Plaza, které zahrnuje osm odlišných barů – od tanečního klubu Slingapours k baru na Martini plus venkovní Pouliční party s živou hudbou. Jednoduše vše, co hledáte v klubu Orlando. Pokud jste v sousedství, podívejte se na City Walk Universal Orlando, zábavní komplex s tuctem míst pro party, včetně barů, klubů a restaurací.

 Ybor City a Channelside v Tampa

Je to historická Latinská čtvrť v Tampě, Ybor City, s kouzlem a červenými cihlovými budovami, balkony z tepaného železa a vůně kubánské kávy. Ale po setmění se v okolí koná živá hudba – vše od salsy po hip-hop – vycházející z barů a nočních klubů, z nichž mnohé jsou soustředěné podél několika bloků východní sedmé Avenue.V srdci nočního života v Tampa se nachází Centro Ybor, restaurace, nakupování a zábavní centrum s komediálním klubem a filmovým divadlem s barem jen pro dospělé.

Sevillská čtvrť v Pensacola

Sevillská čtvrť Pensacola nabízí sedm jednotlivých barů a klubů. Vyhlídky na potěšení jsou pestré, od poslouchání klavíru u Rosie O'gradyovy dobré doby, k příjemnému ochlazení na konci otevřeného baru O ' bar, který je vybudován ve viktoriánském stylu. Je zde také sevillské náměstí, kde se konají velké venkovní koncerty.

Jižní pláž a centrum Miami večer

Ať už jste na dovolené, na prázdninách nebo jen na noc ve městě, noční kluby v Miami dali do magického města "kouzlo". Ať už se jedná o salsu, hip hop, dům, EDM, noční život v Miami je žhavý a odehrává se tak, aby se přizpůsobil každému vkusu. Miami se pravidelně řadí mezi nejlepší v zemi a jsou to místa, kde můžete potkat megahvězdy hudby, filmů a modelingu. Jenom na Ocean Drive najdete desítky barů a restaurací, a v každé z nich se perfektně pobavíte, napijete a najíte.

bottom of page