GOLF A TENIS  

Na Floridě si můžete vybrat z více než tisíce různých golfových a tenisových klubů. Tyto dva sporty jsou mezi floridskou širokou veřejností a turisty nejvíce populární. Díky příznivému podnebí jsou zde celoročně dobré podmínky pro sport, obzvláště tyto dva, které potřebují teplo a minimum srážek. Díky tomuto faktu se zde celoročně připravuje spoustu profesionálů, a také se zde nachází mnoho světoznámých tenisových akademií, které produkují jednoho budoucího profesionála za druhým. Pokud jste milovníky tenisu, tak by rozhodně stálo za to jednu z nich navštívit, ať už by to byla ta Chris Evertové v Boca Raton, Nicka Bolletieriho v Sarasotě nebo Saddlebrook Academy Harryho Hopmana v Tampě. Mistrovské hřiště Arnolda Palmera v Bay Hill Clubu je jednou z nejprestižnějších zastávek série PGA Tour.

Florida je hlavním golfovým místem světa s přibližně 1 100 hřišti v každém koutě státu.
 

Několik skvělých hřišť je na střední Floridě. Mistrovský hřiště v zátoce Arnold Palmer 's Bay Hill Club a Lodge je zimním domovem Arnolda Palmera jako hostitele jeho každoročního turnaje ze série PGA Tour. Je dlouhé, tvrdé a vždy v nejlepším stavu. Dva z nejlepších otevřených hřišť v této oblasti jsou Champions Gate, kde je hřiště Grega Normana a dvě hřiště v Orange County National. V rámci Sandestin Golf a plážového letoviska v oblasti Destin  je klasické golfové hřiště v letovisku Rees Jones . Užijete si nádherné výhledy na Chockahatchee Bay z mnoha míst. V Innisbrook, Salamandském golfovém a lázeňském letovisku v Palm Harbor najdete čtyři hřiště včetně Copperhead.

Jinak, v podstatě, všude na každém rohu se dá najít aspoň 9 jamkové hřiště. Pro více detailů určitě zavítejte na oficiální golfové webové stránky a stránky americké golfové asociace.

 

Florida je také jedním ze světových destinací pro tenis a je domovem mnoha nejprestižnějších tenisových akademií a letovisek na světě.

"V kostce, Florida má úžasný meteorologický rok a je tu více tenisových zařízení a programů, než na jakémkoli jiném místě na planetě," řekl Todd Rubinstein, bývalý šéf americké tenisové asociace. "Florida je centrem tenisu na světě."

Některé z nejpopulárnějších golfových hřišť na Floridě jsou:
Některé z nejpopulárnějších tenisových akademií  na Floridě jsou:
TENNIS
TENNIS

TENNIS3
TENNIS3

TENNS2
TENNS2

TENNIS
TENNIS

1/3
IMG BOLLETIERI TENISOVÉ AKADEMIE V BRADENTONU
ACADEMIA SANCHEZ CASAL (areál řízený Emilem Sanchesem) V NAPLES
tenis2
tenis2

tenis3
tenis3

tenis1
tenis1

tenis2
tenis2

1/3
TENIS4
TENIS4

TENIS6
TENIS6

TENIS5
TENIS5

TENIS4
TENIS4

1/3
SAVIANO TENISOVÉ AKADEMIE V PLANTATION
EVERT TENNIS ACADEMY V BOCA RATON
TENIS7
TENIS7

TENIS9
TENIS9

TENIS8
TENIS8

TENIS7
TENIS7

1/3
BAYHILL3
BAYHILL3

BAYHILL
BAYHILL

BAYHILL2
BAYHILL2

BAYHILL3
BAYHILL3

1/3
HILL CLUB A LODGE V ARNOLD PALMER´S BAY
CHAMPIONS GATE FLORIDA
CHAMP2
CHAMP2

CHAMP
CHAMP

CHAMP3
CHAMP3

CHAMP2
CHAMP2

1/3
SAND
SAND

SAND3
SAND3

SAND2
SAND2

SAND
SAND

1/3
SANDESTIN GOLF AND BEACH RESORT
INNISBROOK GOLF RESORT FLORIDA, TAMPA
INNIS2
INNIS2

INNIS
INNIS

INNIS3
INNIS3

INNIS2
INNIS2

1/3