top of page

  ZÁBAVNÍ PARKY A ATRAKCE  

Zábavní parky jsou jedním z hlavních důvodů, proč do Orlanda a jeho okolí přiletí ročně přes 60 miliónů lidí. Dominují parky pod hlavičkami Disney, Sea World a Universal Studios, ve kterých si každý přijde na své. Nezajet však do Busch Gardens v Tampě na Sheikru by byl hřích. Uchvátí vás vždy množství zábavy pro všechny věkové kategorie, úžasný zákaznický servis, na který nejsme zvyklí, skvělá organizace a hlavně ta velikost…. všeho… úplně všeho… Jenom se dostat například do Disney je už zážitek sám o sobě… pak máte celý den co dělat, abyste vše zvládli… a pak si na cestě domů říkáte… ale vždyť hned vedle jsou další tři s jinou tématikou… A to jsme „jenom“ v Disney. Nudit se opravdu nebudete.
Připravil jsem pro vás přehled těch nejlepších zábavních parků a atrakcí na Floridě:

Share this package

WALT DISNEY WORLD ORLANDO
Vyzkoušejte čtyři zábavní parky (Magic Kingdom, Epcot, Disney's Hollywood Studios a Animal Kingdom) dva vodní parky nebo nespočet přilehlých hotelů.
https://disneyworld.disney.go.com/
UNIVERSAL STUDIOS ORLANDO
Tři úžasné zábavní parky – Universal Studios, Islands Adventure a nyní nově i Volcano Bay – s nočním životem na Universal CityWalk.
https://www.universalorlando.com/
SEA WORLD ORLANDO
Sea World Orlando vás vezme pod hladinu moře, k mořským živočichům. I milovníci adrenalinu si zde přijdou na své.
https://seaworld.com/orlando/
LEGOLAND
Legoland Florida je rodinný park s 150 akrovou plochou, který se nachází pouhých 45 minut z Orlanda nebo centra Tampy. Rodinný tematický park nabízí interaktivní atrakce, rodinné jízdy, show, restaurace, nákupy a krásnou krajinu speciálně zaměřené na rodiny s dětmi od 2 do 12.
https://www.legoland.com/en/florida/
GATORLAND
Gatorland je jednou z klasických atrakcí střední Floridy. Gatorland, založený zesnulým Owenem Godwinem v roce 1949, je zábavným parkem a přírodním parkem, který kombinuje kouzlo "staré Floridy" s vzrušujícími, novými expozicemi a zábavou.
https://www.gatorland.com/
KENNEDY SPACE CENTER
Průzkum vesmíru s výlety, které se nacházejí hluboko ve vesmírných zařízení NASA, astronauti, rakety, IMAX, vesmírné filmy a startovací zážitek.
https://kennedyspacecenter.com/
DISCOVERY COVE ORLANDO
V Discovery Cove se můžete vy a vaše rodina dotýkat delfínů, šnorchlovat mezi tisíci exotických ryb, ručně krmit tropické ptáky ve volnoletových voliérách a relaxovat na panenských plážích. Celodenní dobrodružství all-Inclusive nabízí všechna jídla, nápoje a výstroj.
https://discoverycove.com/orlando/
VODNÍ PARK AQUATICA ORLANDO
Aquatica vám nabízí mnoho možností pro zábavu, hledající hlavně rodiny.
https://aquatica.com/orlando/
FLORIDSKÉ AKVÁRIUM V TAMPĚ
Podívejte se na žraloky, krokodýlí, tučňáky a mnoho dalších!
http://www.flaquarium.org/
ZOO TAMPA V LOWRY PARKU
Zoo Tampa v Lowry parku nabízí více než 2 000 zvířat na 56 akrech přírodních stanovišť a vodních ploch. Mezi možnosti patří výlety, možností krmení zvířat, vzdělávací pořady a restaurace. Zoo provozuje jedinou neziskovou nemocnici na světě.
https://zootampa.org/
BUSCH GARDENS TAMPA
Hlavní rodinný park, kde se můžete vydat na pěší safari, ve kterém se nacházejí zvířata, která se nacházejí v afrických nížinách. Největší atrakcí je horská dráha s ohybem 90°.
https://buschgardens.com/tampa/
ZOO MIAMI
"Vrcholová atrakce v Miami" v "Zagat Survey" cestovateli, v zoo Miami sídlí více než 1 200 divokých zvířat. Užijte si tu na krmení žiraf, jízdy na velbloudech, indické nosorožce, krmení pro australské papoušky, výlety tramvají, rodinné cykly, vodní hry a další!
https://www.zoomiami.org/
JUNGLE ISLAND
Jungle Island je ekologicky dobrodružný park mezi centrem Miami a South Beach. Na základě bohaté tradice, která začala v roce 1936, se nedávno transformovaný Jungle Island přijímá hosty na impozantní cestě přírodou, objevem zvířat a novými odvážným dobrodružstvím.
https://www.jungleisland.com
SAFARI PARK EVERGLADES
Navštivte hlavní a nejúplnější turistickou atrakci na Floridě: Everglades. Ve Everglades Safari parku je moderní flotila vzduchových člunů všech velikostí, schopných uvést jak páry, tak rodiny a velké skupiny. Objevte přírodní řeku trávy na cestě na eko-dobrodružství nebo na malém soukromém vznášedle.
http://www.evergladessafaripark.com/
PARK EVERGLADES
Jihofloridský Park, umístěný přímo na konci Fort Lauderdale a Miami, je hlavní atrakcí pro místní i návštěvníky. S výletem na lodi v Everglades, s živou zařízení Gator show, se zvířaty, pronájmem lodí a dalšími, je prázdninovým parkem Everglades ideální jednodenní výlet pro děti a dospělé v každém věku.
https://www.nps.gov/ever/index.htm
PEREZ ART MUSEUM MIAMI
Navštivte vlajkové muzeum umění v Miami a seznamte se s moderním a moderním mezinárodním uměním v Pérez Art Museum Miami (PAMM). Výstavy vyzdvihují rozmanitou komunitu a klíčovou zeměpisnou polohu Miami na křižovatce Ameriky.
https://pamm.org/
AKČNÍ PARK XTREME
Užijte si největší podnik v interiérech na Floridě, včetně super rychlých motokár, rekreačních bowlingových drah, vnitřního kursu, který se nachází na interaktivním herním sále.
https://xtremeactionpark.com/
RAPIDS WATER PARK RIVIERA BEACH
Vodní park Rapids – celý den zábavy pro celou rodinu, od napínavých skluzavek až po klidnou řeku, který pluje okolo celého areálu. Opět, každý si zde najde své.
https://www.rapidswaterpark.com/
ISLAND ADVENTURES NA KAY WEST
Utečte k uklidňující atmosféře Key West, kde jsou, vodopády, obří vlnový bazén, rozlehlá řeka a další atrakce v rodinném stylu, které vytvářejí pohodovou atmosféru a hodiny sluncem zalité zábavy.
https://www.furycat.com/
bottom of page